I KOMUNIA ŚW. to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka.

Podczas realizacji fotoreportażu z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Św. pracuje wyłącznie na indywidualne zlecenie jednej rodziny. Tylko takie rozwiązanie daje gwarancje posiadania naprawdę nietuzinkowych zdjeć i ukazania prawdziwie rodzinnej atmosfery tego dnia. Zgodnie z zaleceniami władz kościelnych uroczystości zbiorowe mogą byc obsługiwane przez jednego akredytowanego przy parafii fotografa. Ograniczenia te częstą są dużą barierą. Wytrawnemu fotografowi posiadającemu dedykowany do takiej pracy sprzęt w większości przypadków nie sprawia to jednak problemów. Zazwyczaj część zdjęć wykonuję w niedzielę, natomiast drugą część w Białym Tygodniu. Dzieki temu materiał fotograficzny jest kompletny.

Sesję zdjęciową wykonam tam gdzie sobie życzysz, tak aby Twoje dziecko mogło czuć się swobodnie i komfortrowo. Nie musisz już jechać na umówioną godzinę do studia fotograficznego w którym oferują te same dekoracje od lat.

 

Kliknij na link do galerii fotografii umieszczony w prawym rogu strony i zobacz jak na fotografii może wyglądać  Pierwsza Komunia Święta

Zobacz również